Syze PlayStation VR v2 + Kamerë v2 + 5 videolojëra (VR Worlds, Skyrim VR, Doom VR, Astrobot, Wipeout)

Kodi i produktit:
250475
Diagonalja e ekranit:
5.7
EAN:
7117197863134
Frekuencë Hz:
120
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
4.4

Si të porosisim në Gjirafa50?

446.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 37.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Zhytuni në botën e re të mrekullueshme, ku do të gjeni veten në mes të një universi mahnitës të lojrave dhe do të përjetoni një mënyrë të re për të luajtur setin PlayStation VR. PlayStation VR është anëtari më i ri i familjes PS4. Ky është një set për realitet virtual të quajtur PlayStation VR. Syzet përmbajnë një ekran 5,7 "OLED me rezolucion FullHD dhe fushën te pamjes 100 °. Përfshin mikrofon, akselerometer dhe xhiroskop të integruar. Ka konektorë HDMI dhe USB për lidhje me PS4. Seti përfshin një kamerë PlayStation dhe 5 lojëra VR Worlds, Skyrim VR, Doom VR, Astrobot, Wipeout.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit:
5.7
EAN:
7117197863134
Frekuencë Hz:
120
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
4.4
I përdorshëm me:
PS4
Kodi:
PS719786313
Lansuar:
4. 12. 2018
Lidhësit:
HDMI, USB
Prodhuesi:
Sony
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080px
Shtrirja e shikimit [°]:
100
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE