Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Konzolë XBOX 360, 500GB + Forza Horizon 2

Kodi i produktit:
179999
EAN:
8853709520940
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi i prodhuesit:
3M4-00042
Lloji i konzolës:
XBOX 360
Prodhuesi:
Microsoft

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
183.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Futu në botën e lojërave me konzolën Xbox 360, e cila vjen me dizajn dhe performancë tejet të fuqishme. Kjo konzolë është e përbërë nga pjesë të fuqishme harduerike të cilat lejojnë operim të shpejt, pa ndërprerje dhe me kualitet superior, si procesor tre bërthamësh, i kombinaur me çip grafik ATI dhe hard disk me kapacitet 500GB.

Veçanti e kësaj konzole është se mund të lidhet me teknologjinë Wi-Fi dhe Ethernet me anë të cilave mund të lidheni me të gjithë lojëtarët anë e mbanë botës, të ndani fitoret e humbjet së bashku dhe të luftoni kundër njëri tjetrit. Xbox 360, poashtu, posedon porte për lidhje me pajisje të jashtme, si katër USB, një HDMI dhe një AV.

Së bashku me këtë konzolë janë të përfshirë një kontroller (joystick) dhe videoloja Forza Horizon 2.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8853709520940
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi i prodhuesit:
3M4-00042
Lloji i konzolës:
XBOX 360
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com

Bashkangjitja Konzolë XBOX 360 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE