Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Adapter përshtatës Microsoft Kinect për PC / Xbox ONE S

Kodi i produktit:
199949
EAN:
8898421109998
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
9J7-00009
Lansuar:
5 Tetor 2016
Prodhuesi:
Microsoft

Si të porosisim në Gjirafa50?

58.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Adater përshtatës Microsoft Kinect që lejon lidhjen në senzorët e Kinect për Xbox, Xbox One S ose një kompjuter me Windows 8 / 8.1 / 10 me 64 bit. Platforma e Xbox One S është një zgjidhje e mrekullueshme për një numër të madh lojtarësh. Por për shkak se konzola më e re ka dimensione më të vogla se versioni bazë, atëherë i mungon porti special për të lidhur një Kinect, me sensor dallues. Për këtë arsye, ofrohet ky përshtatës për Kinect që futet në një port USB duke ju lejuar juve opsionin e avancuar e monitorimit të trupit tuaj, me një pamje më të gjerë dhe më të saktë në njohjen e lëvizjeve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8898421109998
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
9J7-00009
Lansuar:
5 Tetor 2016
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE