Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri dhe kabllo mbushëse për Xbox ONE, 2.8 m

Kodi i produktit:
156027
EAN:
889842160475
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
S3V-00008
Lansuar:
16 Korrik 2014
Prodhuesi:
Microsoft

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
31.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateri karikuese për kontrollerin e Xbox ONE. Bateria është e llojit Li-Ion dhe përfshin edhe një kabllo mbushëse. Duke iu falenderuar qëndrueshmërisë së baterisë ju mund të luani deri në 30 orë për mbushje. Gjatësia e kabllos mbushëse është 2.8 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
889842160475
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
S3V-00008
Lansuar:
16 Korrik 2014
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE