Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Snakebyte Battery: Kit Pro për Xbox One, e zezë

Kodi i produktit:
263656
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4039621909818
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
XBOX One
I përdorshëm me markat:
XBOX

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo bateri ka qëndrueshmëri 10-12 orë gjatë lojërave Xbox One. Ka indikator LED për gjendjen e karikimit dhe përfshin kabllo USB 80cm për karikim. Voltazhi hyrës është DC 5V / 1A, ndërsa voltazhi dalës është DC 3,3 V / 0,5 A. Ka kapacitet 1500 mAh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4039621909818
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
XBOX One
I përdorshëm me markat:
XBOX
Kodi:
SB909818
Lansuar:
22. 6. 2019
Prodhuesi:
Snakebyte
Ueb-i i prodhuesit:
Mysnakebyte.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE