Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dirigjues Xbox ONE Control Media

Kodi i produktit:
159408
EAN:
8853708177138
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
6DV-00006
Lansuar:
16 Shtator 2014
Prodhuesi:
Microsoft

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
32.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Operoni me shpejtësi dhe saktësi nëpër Xbox ONE me anë të dirigjuesit Xbox ONE Media Remote. Lëshoni filma Blu-ray, video online, aplikacione, TV si dhe kërkime të ndryshe. Ofron një buton për kyçje të shpejtë në të dhënat tuaja të preferuara. E mbështjellur me silikon dhe butona me drita që duken edhe në mjedise të errëta.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8853708177138
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
6DV-00006
Lansuar:
16 Shtator 2014
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE