Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues HyperX ChargePlay Duo

Kodi i produktit:
273544
Besueshmëria:
100
EAN:
740617288001
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
119
Kodi:
HX-CPDUX-A

Si të porosisim në Gjirafa50?

31.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karikuesi zyrtar i kontrollerit Xbox. I përshtatshëm për kontrollerët Xbox One dhe Xbox One Elite Wireless. Koha e karikimit 2.5 orë. Dy bateri dhe kapakë të rimbushshëm - për kapacitetin e baterisë 1400 mAh. Treguesit e statusit të karikimit LED. Baza e qëndrueshme. Rimbushje e sigurt.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100
EAN:
740617288001
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
119
Kodi:
HX-CPDUX-A
Lansuar:
17. 10. 2019
Lartësia mm:
80,5
Ngjyra:
Zezë
Pesha g:
200
Pesha kg:
0.2
Prodhuesi:
HyperX
Trashësia mm:
131,3
Ueb-i i prodhuesit:
Hyperxgaming.comen

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE