Kufje Microsoft Chat për XboxOne

Kodi i produktit:
156028
EAN:
8853708176216
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
S5V-00012
Lansuar:
16 Korrik 2014
Lloji i dëgjueseve:
Kufje

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kufje për Xbox ONE ofron një zërim të mrekullueshëm dhe një komunikim të pastër gjatë lojës me shokët tuaj. Kufja lidhet me një kontroller Wireless të Xbox ONE dhe nuk ka nevojë për bateri. Kontrollimin e zërit dhe të mikrofonit do ta keni në gishtat tuaj. Çdo gjë do të jetë e thjeshtë dhe e shpejtë. Kjo kufje është e dizajnuar edhe për përdorim me orë të tëra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8853708176216
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
S5V-00012
Lansuar:
16 Korrik 2014
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE