Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Microsoft Chat për XboxOne

Kodi i produktit:
156028
EAN:
889842160208
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
S5V-00012
Lansuar:
16 Korrik 2014
Lloji i dëgjueseve:
Kufje

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
31.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kjo kufje për Xbox ONE ofron një zërim të mrekullueshëm dhe një komunikim të pastër gjatë lojës me shokët tuaj. Kufja lidhet me një kontroller Wireless të Xbox ONE dhe nuk ka nevojë për bateri. Kontrollimin e zërit dhe të mikrofonit do ta keni në gishtat tuaj. Çdo gjë do të jetë e thjeshtë dhe e shpejtë. Kjo kufje është e dizajnuar edhe për përdorim me orë të tëra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
889842160208
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
S5V-00012
Lansuar:
16 Korrik 2014
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE