Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje për Xbox ONE Microsoft, të bardha

Kodi i produktit:
199950
EAN:
8898421337384
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
5F4-00011
Lansuar:
5 Tetor 2016
Lidhës:
3.5mm (TRRS)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
73.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet për Xbox ONE ju dhurojnë zë të mrekullueshëm dhe komunikim të qartë, gjatë kohës që ju luani me miqtë tuaj. Kufjet lidhen me një kontroller Wireless për Xbox ONE dhe nuk kanë nevojë për bateri. Kontrollin e uljes dhe ngritjes së zërit do ta keni në majë të gishtërinjve. Gjithçka është e thjeshtë dhe e shpejtë. Kanë një frekuencë prej 20 Hz deri në 20 kHz.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8898421337384
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
5F4-00011
Lansuar:
5 Tetor 2016
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Pajisje speciale:
Reduktues
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Microsoft
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE