Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje për Xbox ONE Microsoft, të zeza

Kodi i produktit:
156029
EAN:
889842159516
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
S4V-00010
Lansuar:
16 Korrik 2014
Lidhës:
3.5mm (TRRS)

Si të porosisim në Gjirafa50?

66.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet për Xbox ONE ju dhurojnë zë të mrekullueshëm dhe komunikim të qartë, gjatë kohës që ju luani me miqtë tuaj. Kufjet lidhen me një kontroller Wireless për Xbox ONE dhe nuk kanë nevojë për bateri. Kontrollin e uljes dhe ngritjes së zërit do ta keni në majë të gishtërinjve. Gjithçka është e thjeshtë dhe e shpejtë. Ka një frekuencë prej 20 Hz deri në 20 kHz.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
889842159516
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
S4V-00010
Lansuar:
16 Korrik 2014
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Pajisje speciale:
Reduktues
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Microsoft
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE