Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse Microsoft për Xbox One S

Kodi i produktit:
200243
EAN:
8898421023690
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
3AR-00002
Lansuar:
8 Tetor 2016
Prodhuesi:
Microsoft

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Falë raftit Xbox One S vertical stand, Xbox-in tuaj mund ta shihni edhe prej një këndi tjetër. Mbajtësi ju ofron një vend të sigurt për ta lënë pajisjen tuaj në një pozitë vertikale. Ashtu që të zë më pak hapësirë. Mbajtësja origjinale është stabile dhe e mbron Xbox-in tuaj nga çdo rënie.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8898421023690
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
3AR-00002
Lansuar:
8 Tetor 2016
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE