Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbështjellëse ergonomike për Xbox ONE

Kodi i produktit:
188508
EAN:
5031300028895
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
VL028895
Lansuar:
16 Prill 2016
Prodhuesi:
Venom

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompania Venom ju ofron përdoruesve të Xbox ONE mbështjellëse ergonomike për kontrollerët tuaj. Falë kualitetit të tyre të lartë ofron një rehati në mbajtje gjatë lojës. Mbështjellëset vijnë në pako me 1 palë mbështjellëse për kontrollerë, 2 mbështjellëse të forta dhe 2 të buta për kontrollerë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5031300028895
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
VL028895
Lansuar:
16 Prill 2016
Prodhuesi:
Venom
Ueb-i i prodhuesit:
Venomuk.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE