Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Përshtatës për Joystick Xbox One Microsoft

Kodi i produktit:
180877
EAN:
8853709000718
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HK9-00004
Lansuar:
10 Nëntor 2015
Prodhuesi:
Microsoft

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky produkt është përshtatës pa kabllo për lidhjen e joystick-ut tuaj të Xbox me një kompjuter përmes portit USB. Ju vetëm do ju duhet që ta lidhni përshtatësin USB me një joystick pa kabllo dhe ju do të jeni në gjendje pastaj të kënaqeni duke luajtur lojëra aq sa doni nga Xbox One i juaji. Përveç kësaj, ju mund edhe të bisedoni gjatë lojës. Ky përshtatës mund të lidhet me 8 Joystick pa kabllo, 4 kufje për bisedë dhe 2 altoparlant.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8853709000718
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HK9-00004
Lansuar:
10 Nëntor 2015
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE