Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Priza Intelegjente E5

Kodi i produktit:
KO-021
 • Çmimi i transportit:FALAS
 • Mundësitë e pagesave:
  • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

93.00 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.75 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kontrollo energjinë edhe nga distanca me prizën E5!
Ju mund të lidhni çdo pajisje shtëpiake me prizën E5, si ngrohje qëndrore, nxemëse, lavatriçe, kondicioner, drita apo bojler, dhe t'i aktivizoni e fikni nëpërmjet sistemeve operative iOS apo Android ngado që jeni e ngado që shkoni në botë.

Versioni GPRS
Priza përdoret dhe komandohet vetëm duke e futur një kartë SIM të rregullt në të. Ju duhet të shkarkoni falas aplikacionin në celularin apo tabletin tuaj nga App Store ose Google Play dhe me vetëm një të shtypur të gjitha pajisjet mund të fiken apo ndizen sa herë që dëshironi.

Aplikacioni E5 është tejet intuititv dhe i thjeshtë për t'u përdorur. Me të ju mund të ndizni apo fikni të gjitha pajisjet kurdo që dëshironi, si dhe të caktoni kohën e tyre të ndezjes apo fikjes.

Versioni WiFi
Priza mund të funksionoj edhe përmes lidhjes me ruterët WiFi, ju lehtësisht mund të komandoni çdo gjë përmes aplikacionin të instaluar në celularin tuaj dhe në çast jeni pjesë e një jetese më efektive dhe të zgjuar.

Zgjerim i zgjuar
Priza E5 ju mundëson që lidhni deri në 15 priza (pajisje) përmes ndërprerësit kryesor që është tejet i sigurtë. Të gjitha pajisjet e lidhura me E5 mund të riemërohen sipas dëshirës dhe secilës mund t'ju caktoni nga një foto në mënyrë që t'i kontrolloni më lehtë nga celulari juaj.

Smart & Green
Sistemi Chuango E5 mund të kontrollohet nga të gjithë anëtarët e familjes nëpërmjet telefonave të tyre të mençur. Mos vononi - bëhu pjesë e të jetuarit Smart, merrni vetes një Chuango E5 dhe shkarkoni aplikacionin falas!

Pjesët e sistemit


 • 1x E5-GPRS ose E5-WIFI Remote Switch
 • 1x Pajisja E5-PW Slave

Të dhënat teknike


 • Numri i modelit: E5-GPRS; E5-WiFi
 • Energjia AC hyrëse dhe dalëse: 100 ~ 240V, 50 / 60Hz
 • Ngarkimi maksimal: 13A
 • Fuqia maksimale e vlerësuar: 3250W
 • Radio Frekuenca: 868MHz (± 75MHz)
 • Distanca e transmetimit: =80m (në hapësirë të hapur)
 • Temperatura e punës: -20 ° C ~ + 55 ° C
 • Temperatura e magazinimit: -20 ° C ~ + 70 ° C
 • Lagështia relative: <80% (pa kondensim)
 • Materiali i Strehimit: PC + ABS Plastik
 • DimensionetL 136 X 81 X 44mm (nuk përfshijnë pjesë plug)

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE