Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Senzor Microsoft Kinect për Xbox ONE

Kodi i produktit:
200240
EAN:
8898421056360
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
GT3-00003
Lansuar:
8 Tetor 2016
Prodhuesi:
Microsoft

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
137.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sensori për Xbox ONE, i quajtur Kinect ka këto veçori: është i saktë dhe përgjigjet shpejtë, kontroll me zë dhe gjeste, ka një kamerë prej 1080 pix HD, infrared, katër mikrofona dhe shumë veçori tjera. Duke iu falenderuar Kinect, ju keni mundësinë për të regjistruar lëvizjet tuaja etj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8898421056360
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
GT3-00003
Lansuar:
8 Tetor 2016
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE