Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set baterish Snakebyte Battery:Kit, për Xbox One dhe Elite Controllers, të bardha

Kodi i produktit:
263662
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4039621913181
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
XBOX One
I përdorshëm me markat:
XBOX

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto dy bateri të rikarikueshme janë të dizajnuara për Xbox One dhe Elite Controllers. Përfshijnë kabllo karikuese USB me gjatësi 2 m. Kanë tension apo voltazh hyrës DC 5 V / 0,3 A dhe tension apo voltazh dalës DC 2,4 V / 0.15 A. Karikohen brenda një ore dhe mbajnë baterinë prej 3,5 - orë. Kapaciteti i tyre është 800 mAh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4039621913181
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
XBOX One
I përdorshëm me markat:
XBOX
Kodi:
SB913181
Lansuar:
22. 6. 2019
Prodhuesi:
Snakebyte
Ueb-i i prodhuesit:
Mysnakebyte.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE