Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set baterish Snakebyte Battery:Kit, për Xbox One dhe Elite Controllers, të zeza

Kodi i produktit:
263663
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4039621913174
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
XBOX One
I përdorshëm me markat:
XBOX

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto dy bateri të rikarikueshme janë të dizajnuara për Xbox One dhe Elite Controllers. Përfshijnë kabllo karikuese USB me gjatësi 2 m. Kanë tension apo voltazh hyrës DC 5 V / 0,3 A dhe tension apo voltazh dalës DC 2,4 V / 0.15 A. Karikohen brenda një ore dhe mbajnë baterinë prej 3,5 - orë. Kapaciteti i tyre është 800 mAh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4039621913174
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
XBOX One
I përdorshëm me markat:
XBOX
Kodi:
SB913174
Lansuar:
22. 6. 2019
Prodhuesi:
Snakebyte
Ueb-i i prodhuesit:
Mysnakebyte.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE