Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tastierë shkrimi Xbox ONE Microsoft Chatpad, US

Kodi i produktit:
193539
EAN:
8853708888430
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
5F7-00003
Lansuar:
29 Qershor 2016
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
47.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Komunikimi juaj me shokët tani do të jetë edhe më i lehtë falë tastierës montuese në kontrollerin tuaj. Kaloni nëpërmes aplikacioneve tuaja, kontrolloni zërimin, përdorni shifra duke i lehtësuar vetes sa më shumë punën. Tastiera ngjitet në pjesën e poshtme të kontrollorit tuaj, duke ju mundësuar një rehati për të shkruajtur më shpejtë. Tastiera e shkrimit përmban edhe një hyrës jack 3.5 mm për lidhje me kufje dhe mikrofon.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8853708888430
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
5F7-00003
Lansuar:
29 Qershor 2016
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE