Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Konzolë XBOX ONE S, 1TB, e bardhë + dy kontroller

Kodi i produktit:
270497
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kodi:
234-00607
Lansuar:
19. 9. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

284.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Xbox One S është një sistem lojërash all-in-one që ju sjell përvojën e fundit argëtuese për t'ju sjellë lojrat më të suksesshme, shfaqjet tuaja të preferuara televizive, multimedia, rrjetet sociale dhe më të mirat në internet. Luaj gamën më të gjerë të lojrave në konzolë, e cila është 40% më e vogël, duke përfshirë lojërat klasike Xbox 360. Përveç kësaj, paketa e konzolës së lojrave përfshin një kontrollues wireless lojrash të bardhë, kabllo energjie dhe kabllo HDMI, plus një provë 14-ditore Xbox Live Gold dhe 1-muaj Game Pass. Shijoni ngjyrat më të pasura dhe më të ndritshme me teknologjinë HDR, duke sjellë thellësi të vërtetë vizuale në lojërat tuaja të preferuara me një raport kontrasti më të lartë midis zonave të lehta dhe të errëta. 4K Ultra HD ka katër herë rezolucion më të lartë se Full HD, kështu që ju merrni videot më të larta me shkëlqim të lartë, ngjyra të vërteta dhe përmbajtja që gjithmonë duket e përsosur. Shijoni shkarkimin e videove nga Netflix dhe Amazon Instant Video me 4K UHD, ose shikoni filma Blu-ray.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kodi:
234-00607
Lansuar:
19. 9. 2019
Lloji:
Xbox ONE S
Lloji i konzolës:
XBOX ONE
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com

Bashkangjitja Konzolë XBOX ONE S edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE