Konzolë XBOX ONE S, 1TB, e bardhë + Minecraft + Explorer's Pack + Minecraft: Story Mode - The Complete Adventure

Kodi i produktit:
240127
EAN:
889842306675
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së [GB]:
1000
Kodi i prodhuesit:
234-00515
Lansuar:
14. 7. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
377.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 31.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
889842306675
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së [GB]:
1000
Kodi i prodhuesit:
234-00515
Lansuar:
14. 7. 2018
Lloji:
Xbox ONE S
Lloji i konzolës:
XBOX ONE
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com

Bashkangjitja Konzolë XBOX ONE S edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE