Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Konzolë XBOX ONE S All-Digital, 1TB, + FIFA 20, Minecraft, Fortnite, Sea of Thieves, e bardhë

Kodi i produktit:
269062
Besueshmëria:
100 %
EAN:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kodi:
NJP-00059

Si të porosisim në Gjirafa50?

395.50 
Ju kurseni : 133.00   (34%)
262.50 € * Përfshirë TVSH-në
34% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky sistem lojërash ofron përvojë të përsosur argëtimi. Mbështet plotësisht videon 4K UHD dhe cilësinë HDR. Është 40% më i vogël sea paraardhësi i tij mirëpo ka të integruar burimin e energjisë dhe ka kapacitet 1TB. Përfshin poashtu kontroller me wireless dhe kupon për lojërat: FIFA 20, Minecraft, Fortnite dhe Sea of Thieves.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kodi:
NJP-00059
Lansuar:
5. 9. 2019
Lloji:
Xbox ONE S All-Digital
Lloji i konzolës:
XBOX ONE
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com

Bashkangjitja Konzolë XBOX ONE S All-Digital edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE