Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Konzolë XBOX ONE X, 1TB, Gears 5 Limited Edition, Gears 5 Ultimate Edition

Kodi i produktit:
268235
Besueshmëria:
100 %
EAN:
889842477825
Edicion i limituar:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000

Si të porosisim në Gjirafa50?

625.50 
Ju kurseni : 206.00   (33%)
419.50 € * Përfshirë TVSH-në
33% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 34.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Microsoft prezanton lojrat e gjeneratës së ardhshme me konzolën e lojrave Xbox One X. Është një konzolë e re e lojrave që mund të trajtojë disqet e lojrave 4K dhe UHD Blu-ray. Me Xbox One X, ju do të përjetoni një përvojë vërtet zhytëse të detajeve të pabesueshme, imazheve të mprehta dhe veprimit më të shpejtë dhe më të qetë. Pajisjet e shkëlqyera harduerike të fshehura në një trup elegant mund të sjellin në ekranin tuaj veprimin mahnitës të lojës. Sigurisht, Xbox One X është plotësisht në përputhje me modelet e mëparshme Xbox One dhe Xbox One S, jo vetëm me lojërat, por edhe me aksesorët e lojrave. Kështu që jo vetëm që do të kënaqeni me të gjitha lojrat tuaja të preferuara në cilësi më të lartë, por nuk do të keni nevojë ta ndryshoni lojën tuaj të preferuar ose aksesorët e tjerë. Përveç performancës më të lartë, konzola është gjithashtu mbresëlënëse me edicionin e saj të limituar të frymëzuar nga Gears 5, episodi i fundit i serive të kultit Xbox Gears of War. Në qendër të konzolës është procesori modern me tetë bërthama AMD me një clock prej 2.3 GHz, 40 njësi grafike llogaritëse (1172 MHz) dhe 12 GB RAM GDDR5 me 326 GB / s. Seti siguron performancën e 6 Teraflops [email protected] Ghz. Kapaciteti i brendshëm i ruajtjes fillon nga 1TB dhe përfshin një 4K Ultra HD Blue-Ray. Kontrolleri wireless Mbështetni përpjekjen tuaj për lojëra me një kontroller të limituar të lojrave të krijuar posaçërisht për Xbox. Është një kontroller wireless me një dizajn të paktë dhe ergonomik, plus një gamë të dyfishtë. Kontrollet janë përmirësuar me leva, kontrollet e drejtimit dhe është pasuruar me veçori të dridhjeve Impulse Trigger që ofrojnë reagime të sakta dhe përvojë reale të lojërave. Kontrolleri është i pajisur me një sipërfaqe që nuk rrëshqet, në mënyrë që të mos rrëshqiteni dhe gjithmonë do të synoni me saktësi. Dhe me mbështetjen e Bluetooth, ju mund të luani lojërat tuaja të preferuara në kompjuterët Windows, tablet dhe telefonë. Gears 5 Gears 5, pjesë e një prej sagave më të respektuara të lojës, Gears of War, është më i madh se kurrë. Ata përfshijnë pesë modalitete mahnitëse dhe fushatën më të sofistikuar ndonjëherë në historinë e gjatë të serialit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
889842477825
Edicion i limituar:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kodi:
FMP-00139
Lansuar:
27. 8. 2019
Lloji:
Xbox ONE X
Lloji i konzolës:
XBOX ONE
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com

Bashkangjitja Konzolë XBOX ONE X edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE