Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Konzolë Xbox ONE X, 1TB, e bardhë, Limited Edition + Videolojë Fallout 76

Kodi i produktit:
244345
EAN:
8898423535252
Edicion i limituar:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së [GB]:
1000
Kodi i prodhuesit:
FMP-00057

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
611.50 
Ju kurseni : 168.00   (27%)
443.50 € * Përfshirë TVSH-në
27% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 36.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gjenerata e ardhshme XBOX X jep performancë të shkëlqyer me performancë të shkëlqyer, të lehtë për të luajtur 4K ose UHD Blu-ray disk playback. Ka një procesor të fuqishëm 8-core AMD Octa-Core Jaguar, 12GB DDR5 RAM, 1TB, HDMI 2.1, HDR mbështetje, USB 3.0, WiFi 802.11b / g / n. Xbox textured dhe lidhjes Bluetooth dhe një bonus i madh Fallout 76

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8898423535252
Edicion i limituar:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së [GB]:
1000
Kodi i prodhuesit:
FMP-00057
Lansuar:
8. 9. 2018
Lloji:
Xbox ONE X
Lloji i konzolës:
XBOX ONE
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com

Bashkangjitja Konzolë Xbox ONE X edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE