Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Konzolë Xbox ONE X, 1TB, e zezë + Videolojë The Division 2

Kodi i produktit:
254766
EAN:
8898424088818
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së [GB]:
1000
Kodi:
CYV-00264
Lansuar:
16. 2. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

628.50 
Ju kurseni : 223.00   (35%)
405.50 € * Përfshirë TVSH-në
35% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 33.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Baza e kësaj konzole është procesori i avancuar AMD i cili operon në frekuencë 2.3 GHz, që ka 40 njësi grafike kompjuterike (1172 MHz) dhe 12 GB RAM GDDR5 me 326 GB / s. Set sjell 6 Teraflops [email protected] Ghz, duke bërë karaktere dhe mjedise më realiste me më shumë detaje dhe animacion më të mirë. Kjo pajisje të mrekullueshme, ju mundëson lojëra dhe argëtim të pabesueshëm. Super Xbox One X Gaming Console Nisur në Los Angeles në E3. Konzola mbështet teknologjitë HDR10, Dolby Digital 5.1, DTS 5.1, Bluetooth, Wi-Fi me dy drejtime dhe IR Blaster. Kapaciteti i brendshëm është 1 TB dhe përfshin një disk 4K Ultra HD Blue-Ray. Ndërfaqet përfshijnë: një port për furnizim me energji, dy porte HDMI, tre porte USB 3.0, një port dalës IR, S / PDIF, port Ethernet. Gjitashtu përfshihet videoloja The Division 2.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8898424088818
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së [GB]:
1000
Kodi:
CYV-00264
Lansuar:
16. 2. 2019
Lloji:
Xbox ONE X
Lloji i konzolës:
XBOX ONE
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com

Bashkangjitja Konzolë Xbox ONE X edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE