Xbox ONE S, 500GB, i bardhë

323.50

Paguaj me Paguaj me Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 26.96€ në muaj  

204121
10 artikuj
+

Ju do të merrni argëtimin perfekt në shtëpinë tuaj me sistemin All in One të Xbox ONE, i cili njihet si konzola më e mirë për lojëra, për të shikuar filmat tuaj të preferuar, për përdorimin e rrjeteve sociale e shumë të tjera. Luani lojëra nga më të ndryshmet që janë të përshtatshme për këtë konzolë, duke përfshirë edhe lojërat klasike nga Xbox 360. Xbox One S është momentalisht versioni më i avancuar i Xbox, sepse si shtesë e të gjitha karakteristikave tjera ka edhe një memorie prej 500GB. Në kutinë e lojës ju do të gjeni kontrollera wireless të bardhë, një mbajtëse vertikale për konzolën tuaj dhe kabllo HDMI, dhe gjithashtu edhe 14 ditë anëtarësim në Xbox Live.

Detajet teknike

EAN:
8898421048754
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
ZQ9-00012
Lansuar:
17 Dhjetor 2016
Lloji i konzolës:
XBOX ONE
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera