Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë 11-11 Memories Retold, (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
245371
Besueshmëria:
100 %
EAN:
3391891999595
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16+
Kodi:
3391891999595

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

11-11 Memories Retold për platformën Xbox ONE do ju shtyej tëpërjetoni një histori prekëse të frymëzuar nga ngjarje të vërteta ku luani në të dyja anët e një prej ngjarjeve më të rëndësishme historike dhe plotësoni realitetin e luftës në dy pjesët dhe shqyrtoni se çfarë ndikimi ka mbi njeriun.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
3391891999595
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16+
Kodi:
3391891999595
Lansuar:
2. 10. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aventurë
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Bandai Namco
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht
Xbox One X Enhanced:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE