Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Bleeding Edge (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
283806
EAN:
8898426315318
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
12
Kodi:
PUN-00019
Lansuar:
28. 3. 2020

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Zhvilluar nga DmC: Devil May Cry dhe Hellblade: Senua's Sacrifice, një lojë e shpejtë e ekipit 4 me 4, ku secili luftëtar është përmirësuar mekanikisht për të trajtuar betejat kaotike, të ashpra! Zgjidhni një luftëtar nga një gamë e larmishme e karaktereve shumëngjyrëshe si Niðhöggr me solo gitarë elektrike, ose terrorizoni rrugët si Daemon, vrasësi më i kërkuar i New York-ut.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8898426315318
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
12
Kodi:
PUN-00019
Lansuar:
28. 3. 2020
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion
Multiplayer më shumë se një lojëtar:
Platforma:
Xbox ONE
Prodhuesi:
Xbox Game Studios
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoftstudios.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht
Xbox One X Enhanced:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE