Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Doom: Eternal (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
238126
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjuha:
Anglisht
Kategoria e moshës:
18
Lansuar më:
14. 6. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

45.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

DOOM: Eternal është vazhdim i një rindërtimi të suksesshëm dhe shumë të mirëpritur të një marke të njohur. Ju mund të shikoni përpara për Doom Slayer (personazhi kryesor) shumë më të fuqishëm, pothuajse dy herë se llojet e armiqve dhe fjalë për fjalë ferr në Tokë, të gjithë të shoqëruar me muzikë nga Mick Gordon.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjuha:
Anglisht
Kategoria e moshës:
18
Lansuar më:
14. 6. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
FPS
Multiplayer më shumë se një lojëtar:
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Bethesda Softworks
Ueb-i i prodhuesit:
Bethsoft.com
Xbox One X Enhanced:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE