Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Fade to Silence (XONE)

Kodi i produktit:
258630
EAN:
9120080073808
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjuha dhe lokalizimi:
Anglisht
Kategoria e moshës:
18
Kodi:
9120080073808

Si të porosisim në Gjirafa50?

62.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fade to Silence është një videolojë për një lojtar dhe aventurë për mbijetesë në skuadër, e vendosur në një botë post-apokaliptike që ngrihet në dimër të përjetshëm. Dëbora dhe akulli formuan peisazhin e pamëshirshëm. Natyra është shkatërruar. Krijesa e përbindësha nga ëndrra horror (Eldritch) bredhin në tokën e ngrirë. A keni atë që duhet për të mbijetuar në një botë ku moti i pamëshirshëm është armiku juaj më i madh? Eksploroni peizazhin e madh të dimrit, nga delta e lumit të ngrirë në tokën bujqësore dikur të harlisur dhe pyjet e dendura. Çdo zonë ka një numër vendesh për t'u eksploruar. Atmosfera e lojës është shumë e tensionuar dhe vështirësia është e pamëshirshme. Ju do të duhet të planifikoni çdo hap tuajin. Përgatitni slitën tuaj, merrni ndjekësit tuaj me vete dhe vazhdoni udhëtimet tuaja të gjata në rajonet më të largëta. Fitoni ndjekës për të fituar qasje në pajisje më të mira, duke ju lejuar të mbijetoni ambientit të ftohtë dhe krijesave gjithnjë e më të rrezikshme. Modaliteti i vrojtimit ju lejon të lëvizni nëpër botë dhe të përjetoni historinë me ritmin tuaj. Udhëheq ndjekësit tuaj dhe mbani ata të gjallë. Ju do të përballeni me zgjedhje të vështira. Besoni zërit tuaj të brendshëm. Ai është miku yt.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
9120080073808
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjuha dhe lokalizimi:
Anglisht
Kategoria e moshës:
18
Kodi:
9120080073808
Lansuar më:
2. 4. 2019
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
THQ Nordic
Ueb-i i prodhuesit:
Thqnordic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE