Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Fifa 20 - XBox One

Kodi i produktit:
667126kom
Besueshmëria:
100 %
EAN:
5030943122564
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
3
Lansuar:
11. 6. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

84.50 
Ju kurseni : 17.00   (20%)
67.50 € * Përfshirë TVSH-në
20% Zbritje Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

FIFA 20 e re sjell futbollin përsëri në rrugë, së bashku me kulturën, krijimtarinë dhe stilin autentik. Modaliteti i ri VOLTA do të ofrojë shumë mënyra për të shijuar futbollin në rrugë. Ju do të jeni në gjendje të luani 3v3 Rush (që do të thotë asnjë portier), 4v4, 4v4 Rush, 5v5 dhe gjithashtu futsal profesionist. EA Sports VOLTA Modaliteti i ri i lojës e fut futbollin përsëri në rrugë dhe paraqet kulturë autentike, kreativitet dhe një stil unik të futbollit të vogël. Krijoni lojtarë, shprehni stilin tuaj dhe luani forma të ndryshme të futbollit në mjedise në të gjithë botën. Shpreh stilin tënd Me një sistem të ri të lojës duke theksuar realizmin e futbollit. Modaliteti i ri frymëzohet nga një lojë e vogël futbolli që luhet në rrugë, në tokë dhe në fushat futsal në të gjithë botën. VOLTA tërheq lojtarët në veprim me mjete të reja siç janë truket e thjeshtuara, animacione të reja të zbukuruara dhe madje edhe aftësia për të përdorur bordet për të hedhur topin. Lojtari VOLTA VOLTA Football ofron mënyra të panumërta për të përshtatur lojtarët në imazhin e tyre - nga veshja, stili i flokëve dhe testimi deri tek gjestet e lavdishme në lojë. Krijoni një karakter mashkull ose femër dhe tregohuni me ta në mënyra të ndryshme të lojës brenda VOLTA Football. Modaliteti VOLTA Në modalitetin VOLTA Excavation, ju do të garoni në rrugë me ekipet tuaja të preferuara profesionale. Në VOLTA World, ju ndërtoni ekipin tuaj të vetëm të lojtarëve kundër ekipeve të krijuara nga komuniteti në vende të ndryshme dhe në një shumëllojshmëri formatesh. Ju mund të përjetoni një histori të paharrueshme në modalitetin Volta Story. VOLTA League është një modalitet në internet ku mund të takoni lojtarë nga e gjithë bota për formate të reja. Inteligjenca e futbollit Hap mundësi të pashembullt në realizmin e sistemit të lojrave. Çdo moment në fushë do të jetë më i besueshëm: situata me topin, pa topin dhe topin vetë. Sistemi është i ndërtuar në tre shtylla themelore: momentet vendimtare (situata me topin), kursi autentik i ndeshjes (pa top) dhe fizika e topit (vetë topi). Me këtë qasje, përdoruesi e gjen veten në qendër të çdo ndeshje.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
5030943122564
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
3
Lansuar:
11. 6. 2019
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Sport
Multiplayer më shumë se një lojëtar:
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
EA Games
Ueb-i i prodhuesit:
Eagames.com
Xbox One X Enhanced:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE