Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Forza Horizon 4 (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
238135
EAN:
889842392524
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
3
Kodi i prodhuesit:
GFP-00018
Lansuar:
14. 6. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
85.50 
Ju kurseni : 47.00   (55%)
38.50 € * Përfshirë TVSH-në
55% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Loja e re Forza Horizon ofron kushtet atmosferike dhe stinët dinamike, të cilat bëjnë çdo garë të ndryshme dhe më intensive. Këtë herë keni mundësi për të eksploruar Britaninë madhështore historike. Kjo lojë ka mbi 450 makina dhe motoçikleta në të cilat mund të garosh, të bësh truket dhe të zbulosh qoshet e fshehta të Ishujve Britanikë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
889842392524
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
3
Kodi i prodhuesit:
GFP-00018
Lansuar:
14. 6. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Simulator, Garues
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Titra Çeke
Xbox One X Enhanced:

Bashkangjitja Videolojë Forza Horizon 4 (Xbox ONE) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE