Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Jagged Alliance: Rage! (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
244289
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lansuar:
6. 9. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lansuar:
6. 9. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion
Multiplayer më shumë se një lojëtar:
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
THQ Nordic
Ueb-i i prodhuesit:
Thqnordic.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht

Bashkangjitja Videolojë Jagged Alliance: Rage! (Xbox ONE) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE