Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Videolojë NHL 20 (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
263631
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
12
Lansuar:
21. 6. 2019
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Sport

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
81.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo videolojë është e dizajnuar për platformën Xbox ONE. I përket zhanrit sportiv. Këtu karakteret e hokejit kanë rastin të provojnë 45 lloje të reja gjuajtjesh. Përfshin poashtu opsionin Eliminator.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
12
Lansuar:
21. 6. 2019
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Sport
Më shumë se një lojëtar:
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Electronic Arts
Ueb-i i prodhuesit:
Ea.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Titra Çeke
Xbox One X Enhanced:

Bashkangjitja Videolojë NHL 20 (Xbox ONE) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE