Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë One Piece: World Seeker (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
252979
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
12
Lansuar:
1. 2. 2019
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aventurë, Aksion

Si të porosisim në Gjirafa50?

38.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Zbuloni një aventurë krejt të re në One Piece: World Seeker! Luffy dhe ekuipazhi i tij janë kthyer në një histori të re epike që merr rolin e Luffy në eksplorimin e tij të botës së madhe. Ai do të ofrojë shumë vende ku Luffy mund të përdorë aftësinë e gomës për të fluturuar në veprim. Festoni 20 vjetorin e One Piece me këtë lojë epike.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
12
Lansuar:
1. 2. 2019
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aventurë, Aksion
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Bandai Namco
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht

Bashkangjitja Videolojë One Piece: World Seeker (Xbox ONE) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE