Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Past Cure (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
229416
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16
Lansuar:
28. 1. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aventurë, Aksion

Si të porosisim në Gjirafa50?

35.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Past Cure është një thriller psikologjik i errët ku kufijtë mes ëndrrave dhe realitetit janë të paqarta. Një eksperiencë intensive kinematike e mundësuar nga një histori me shkrim të mrekullueshëm përzihet me elementë të fshehur me një sistem të sofistikuar të duelit. Një gamë e gjerë aftësish i lejon lojtarit të ndal kohën, për t’i parë armiqtë nga afër ose thjesht për të vrarë. Në lojë ju merrni rolin e Ian, i cili dëshiron të hakmerret për vëllanë e tij, në të cilin eksperimente të rrezikshme janë kryer dhe ai nuk mund të shërohet më. Prandaj, gjuetia për hakmarrje mund të fillojë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16
Lansuar:
28. 1. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aventurë, Aksion
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Phantom 8
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht

Bashkangjitja Videolojë Past Cure (Xbox ONE) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE