Videolojë Past Cure (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
229416
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16+
Lansuar:
28. 1. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aventurë, Aksion

Si të porosisim në Gjirafa50?

36.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16+
Lansuar:
28. 1. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aventurë, Aksion
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Phantom 8
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE