Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë PixARK (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
252471
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
7
Lansuar:
18. 1. 2019
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Strategji

Si të porosisim në Gjirafa50?

64.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mirë se vini në PixARK, një botë të gjerë të dinosaurëve, krijesave magjike dhe aventurave të pafundme. Për të mbijetuar në këtë tokë misterioze, ju duhet të zbutni krijesat e egra, të krijoni teknologji të larta, por edhe pajisje magjike dhe të ndërtoni bazën tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
7
Lansuar:
18. 1. 2019
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Strategji
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Snail Games
Ueb-i i prodhuesit:
Games.snail.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht

Bashkangjitja Videolojë PixARK (Xbox ONE) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE