Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë The Sinking City Day 1 Edition (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
259154
EAN:
3499550371529
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjuha dhe lokalizimi:
Anglisht
Kategoria e moshës:
18
Kodi:
3499550371529

Si të porosisim në Gjirafa50?

78.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

The Sinking City është një lojë aventure e vendosur në një botë të hapur të frymëzuar nga HP Lovecraft, mjeshtri i horrorit. Në lojë ka fuqitë mbinatyrore në Oakmont gjysmë të zhytur, dhe ju si detektiv duhet të gjeni misterin e një qyteti të obsesionuar. Atmosfera e lojës është po aq e pasigurtë sa ne e dimë nga botët e HP Lovecraft, ku loja është frymëzuar fuqishëm. Ju mund të eksploroni botën e gjerë në këmbë, në një varkë ose në një kostum hapësire. Depoja e armëve do të ofrojë shumë armë nga vitet 1920 dhe do t'ju ndihmojë të luftoni të këqinjtë. Ju gjithashtu duhet të kujdeseni për shëndetin tuaj mendor, sepse do t'ju duhet për të zbuluar të vërtetën pas gjithë çmendurisë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3499550371529
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjuha dhe lokalizimi:
Anglisht
Kategoria e moshës:
18
Kodi:
3499550371529
Lansuar më:
12. 4. 2019
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aventurë, Aksion, Horror
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Bigben
Verzion special:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE