Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Two Point Hospital (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
269597
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjuha:
Anglisht
Kategoria e moshës:
3
Lansuar më:
13. 9. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

45.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dizajnoni dhe ndërtoni spitalin tuaj! Ju prezantojimë simulatorin e menaxhimit Two Point Hospital, i cili ju lejon të provoni punën e drejtorit të spitalit në dorën e parë. Optimizoni modelin e spitalit për të rritur rrjedhën e pacientëve dhe parave, për të ndërtuar korridore, dhoma dhe salla pritjeje sipas dëshirës tuaj. Zgjeroni spitalin tuaj në disa ndërtesa për të tërhequr edhe më shumë pacientë. Vendosni sende dekorative dhe funksionale rreth spitalit për të rritur prestigjin, për të argëtuar pacientët dhe për të siguruar mirëqenien e tyre. Two Point Hospital ju pret me një gamë të larmishme sëmundjesh, përfshirë sëmundje plotësisht të rralla të cilat gjithmonë do t'ju duhet të përballeni duke përdorur një procedurë specifike të trajtimit. Diagnostifikoni sëmundjet, ndërtoni dhomat e duhura dhe punësoni personelin e duhur për t'u marrë me ta sa më mirë që të jetë e mundur për të parandaluar një pandemi. Pastaj kryeni hulumtime dhe zbatoni terapi të përmirësuara. Pasi të keni ndërtuar dhe drejtuar spitalin tuaj të parë, do të jeni gati të merrni përsipër sfidën më të madhe të një objekti më të madh, më të mirë dhe më të suksesshëm. Blini makina të reja, punësoni një staf më të kualifikuar, përmirësoni zonën spitalore për të shpejtuar fitimet tuaja. Investoni në edukimin e punonjësve tuaj për të rritur efikasitetin e punës së tyre.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjuha:
Anglisht
Kategoria e moshës:
3
Lansuar më:
13. 9. 2019
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Simulator, Strategji
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
SEGA
Ueb-i i prodhuesit:
Sega-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE