Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë World to the West (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
221876
EAN:
8718591183485
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
7
Kodi:
8718591183485
Lansuar:
9. 12. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

World to the West është një lojë aksion-aventurë nga Rain Games. E gjithë loja bazohet në botën e pavarur e të sukseshme të quajtur Teslagrad. Në lojë ju do të mereni me katër karaktere unike - Teslamancer i Luminas, jetimi i Knaus, zonjusha Teri dhe lordi Clonington. Selili prej tyre ka motivimin, shkathtësitë dhe tregimet e tyre personale. Në këtë aventurë të përpjekjes për t'i shpëtuar profecisë së errët e të lashtë, do të zbuloni botën joshëse dhe magjike të lojës. Ju gradualisht do të zbuloni koloni të korruptuara, xhungla të dendura dhe tundra të ngrira.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8718591183485
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
7
Kodi:
8718591183485
Lansuar:
9. 12. 2017
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion, RPG
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Soedesco
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Videolojë World to the West (Xbox ONE) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE