Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë World to the West (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
221876
EAN:
8718591183485
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
7
Kodi:
8718591183485
Lansuar:
9. 12. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

World to the West është një lojë aksion-aventurë nga Rain Games. E gjithë loja bazohet në lojën e pavarur e të sukseshme të quajtur Teslagrad. Në lojë ju do të mereni me katër karaktere unike - Teslamancerka Lumina, jetimi Knaus, Miss Teri dhe Lord Clonington. Selili prej tyre ka motivimin, shkathtësitë dhe tregimet e tyre personale. Në këtë aventurë të përpjekjes për t'i shpëtuar profecisë së errët e të lashtë, do të zbuloni botën joshëse dhe magjike të lojës. Ju gradualisht do të zbuloni koloni të korruptuara, xhungla të dendura dhe tundra të ngrira

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8718591183485
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
7
Kodi:
8718591183485
Lansuar:
9. 12. 2017
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion, RPG
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Soedesco
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Videolojë World to the West (Xbox ONE) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE