Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë World War Z, (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
255315
Besueshmëria:
100 %
EAN:
7105354188114
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Kodi:
710535418811

Si të porosisim në Gjirafa50?

52.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Loja World War Z vjen në platformën Xbox One dhe është lojë aksion ku do t'ju argëtojë pafund. Kjo lojë do t'ju ofrojë mënyra intensive për të luftuar kundër lojtarëve të tjerë duke ju kërcënuar zombit. Gradualisht gjatë lojës ju do ti përmisoni armët tuaja si dhe nivelet e lojtarëve për t'ju ndihmuar juve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
7105354188114
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Kodi:
710535418811
Lansuar:
23. 2. 2019
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion
Multiplayer më shumë se një lojëtar:
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Mad Dog Games
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht
Xbox One X Enhanced:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE