Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Call of Duty: Black Ops 3 - Zombies Chronicles Edition (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
222606
EAN:
5030917216008
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lansuar:
11. 12. 2017
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

83.50 
Ju kurseni : 40.00   (48%)
43.50 € * Përfshirë TVSH-në
48% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mirësevini në të ardhmen e errët ku një lloj i ri i ushtarëve Black Ops janë ngritur përbrenda lojës Call of Duty : Black Ops 3 për Xbox One. Dallimi ndërmjet njeriut dhe makinerive shpejt po mbyllet. Nano teknoogjia dhe realiteti augmentik gjinden kudo. Përfito nga aftësitë tuaja super njerëzore me misione të ridizajnuara për operime deri në 4 lojtar.

3 lojëra në 1

Black Ops 3 i kombinon 3 lojëra unike - Campaign, Multiplayer dhe Zombie - në një vned për t'ju sjell video lojën më gjithëpërfshirëse të të gjitha kohërave. Campaign është ridizajnuar për deri në 4 lojtar. Por, normalisht, ju mund të kënaqeni dhe vetëm në çdo moment. Multiplayer ju mundëson t'i vendosni aftësitë tuaja në lojë me sistem të ri të rritjes së nivelit, të editimit dhe pajisjeve të reja. Zombie platforma është kapitull i ri me një periudhë krejt ndryshe dhe storje krejt ndryshe.

Sorry, the description of the image is missing.

Të reja në çdo kënd

Në çdo aspekt, Call of Duty është perfeksionuar. Ambient mahnitës, armë dhe aftësi të reja dhe lëvizje realistike të çdo karakteri. Të gjitha këto janë të mundshme në saje të sistemit të ri të avancuar me inteligjencë artificiale dhe sistem të ri animimi. Procesimi grafik i ri ju mundëson të shihni efekte speciale të mahnitshme dhe sistem të ri të dritës si asnjëherë më parë.

Sorry, the description of the image is missing.

Kampanja unike

Për herë të parë në histori ju mund të zhvilloni misione me deri në 4 lojtar në të njëjtën kohë. Së bashku, ju mund të eksploroni të gjitha momentet për të cilat është e mirënjohur loja, dhe, pos kësaj, ju mund të eksploroni hapësira më të gjëra dhe të hapura. Këto ju mundësojnë të provoni taktika të reja me armë, pajisje, aftësi dhe veshje të reja. Gjatë misioneve, ti mbledh eksperiencë për të përmirësuar karakterin tënd

Sorry, the description of the image is missing.

Multiplayer në një nivel të ri

Me Black Ops, një platformë e re vihet në funksion e cila ju mundëson të lëvizni pa pengesa në ambient. Kontrollimi i të gjitha aftësive dhe kombinimeve të ndryshme ju mundëson të keni nën kontroll karakterin e lojës në çdo moment në mënyrë që të keni avantazhin e duhur kundër kundërshtarëve tuaj. Të gjitha lokacionet janë të dizajnuara për mundësi të reja të lëvizjes.

Multiplayer poashtu e sjell një karakter të ri - Specialistin. Ai shërbën për të ngritur në nivel karakterin dhe për të përmirësuar një mori karakteristikash dhe armësh. Sistemi i ri është niveli i tretë i rritjes përkrah Traditional dhe Weapons XP.

Sorry, the description of the image is missing.

Zombies si kurrë më parë

Platforma Zombie në Black Ops 3 është plotësisht e pavarur nga pjesa tjetër e lojës. Me një set të vjetër të viteve 40-ta të shekullit të kaluar, ajo do ju bëjë të përjetoni zombiet me një storje komplet ndryshe.


Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5030917216008
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lansuar:
11. 12. 2017
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
FPS
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Activision
Ueb-i i prodhuesit:
Activision.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Videolojë Call of Duty: Black Ops 3 - Zombies Chronicles Edition (Xbox ONE) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE