Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Yesterday Origins (PS4)

Kodi i produktit:
197978
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një aventurë e re nga kompania spanjolle Pendula Studio, të cilët gjithashtu janë prodhuesit e serisë së parë të lojës Runaway Yesterday. Ky vazhdim i serisë do të përmbajë heronjtë e pavdekshëm tanë John dhe partneren e tij Pauline, jo vetëm për të udhëtuar botën por edhe historinë. Pavdekshmëria e tyre filloi para 500 viteve, diku në vitin 1418. Kur John ishte i ri, ai u arrestua për magji nga autoritetet spanjolle dhe u dërgua në burg. Pas bëri arratisjen nga qelia, u detyra të kryej një ritual, i njohur si Rituali i Alkimisë. Ky ritual shndërroi John në ta pavdekshëm. Kurdo që ai vdes, ai ringjallet në të njëjtën moshë, por ka një të keqe sepse kur ringjallet nuk ka kujtime.

Vlerësimet

Bashkangjitja Videolojë Yesterday Origins (PS4) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE