1 / 1
E shitur
Foto e Kabllo CONNECT IT Wirez Apple Lightning USB, 2m, e bardhë

Kabllo CONNECT IT Wirez Apple Lightning USB, 2m, e bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
14.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 12.29 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 €/muaj

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Një kabllo cilësore përdoret për të ngarkuar pajisjen tuaj me lidhësin Rrufeja si dhe për të transferuar ose sinkronizuar të dhënat, fotot dhe muzikën. Plotësisht përdor Apple Accessory Protocol (AAP) dhe funksionalitetin e pajisjes Apple. Kablli ka lidhje Lightning dhe USB 2.0 dhe është 0.5 metra e gjatë. Ajo është e pajtueshme me telefonat mobil, Apple iPhone 5 / 5C / 5S, Apple iPhone, Apple iPhone 6 / 6s / 7/8, Apple iPhone 6 Plus / / iPad Mini me Retina Display / iPad 4th brezi / iPad Air, Apple iPad Pro 9.7 "/ iPad Pro 10.5" / iPad Pro 12.9 "dhe lojtar Apple iPod Nano gjenerata e 7 / iPod Touch 5.
Lansuar:
25. 1. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Celular, tablet
Nga konektori:
Lightning
Për lidhës:
USB-A (mashkull)
Kodi:
CI-559
Besueshmëria:
94 %
Gjatësia m:
2
Prodhuesi:
CONNECT IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com
Ngjyra:
Bardhë
Lloji i kabllos:
Të dhëna, PSU
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8595610605872
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo CONNECT IT Wirez Apple Lightning USB, 2m, e bardhë
14.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo