1 / 1
E shitur
Foto e Kabllo Gembird CABLEXPERT HDMI, micro HDMI, e zezë

Kabllo Gembird CABLEXPERT HDMI, micro HDMI, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
8.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 7.20 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 €/muaj

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kabllo reduktuese Gembrid e dizejnuar për celularë, monitor, laptop, pc, tv,tablet ofron lidhje përmes lidhësit HDMI, micro HDMI. Kabllo vjen me ngjyrë të zezë dhe posedon lidhës të praruar në flori.
Kodi i prodhuesit:
KAB051R05
Lansuar:
31. 10. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Celularë, monitor, laptop, PC, TV, tablet
Lidhës të praruar në flori:
Fundi i kabllos:
Drejtë
Lidhësit:
HDMI, micro HDMI
Nga konektori:
Micro HDMI (mashkull)
Për lidhës:
HDMI A (femër)
Prodhuesi:
Gembird
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Reduktues
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8716309072731
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo Gembird CABLEXPERT HDMI, micro HDMI, e zezë
8.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo