1 / 1
E shitur
Foto e Kabllo optike Masterlan, SCapc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 12x, 1.5m

Kabllo optike Masterlan, SCapc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 12x, 1.5m

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
5.50 €
4.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 4.17 €
Ju kurseni 1.00 €
-19%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.38 €/muaj

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Një fibër optike në njërën anë e përfunduar me një lidhje të fort, përdoret për ndërprerjen e kabllove optike me saldim. Kur saldoni me një makine të veçantë saldimi, ana e lirshme të dorezës është e lidhur fort në kabllon kryesore. Kabllot janë prodhuar në dizajne multimode dhe singlemode, si dhe kabllot optike patch dhe fibra optike. Masterlan pigtail optik është i përshtatshëm për mbarime me fibra një vaskë optike, kurse fibra optike e përdorur është një modalitet 9/125 G.657.A2. Bishti është i pajisur me një lidhëse të APC, kurse çdo pendë ka një ngjyrë të ndryshme. E gjithë pakoja e 12 copave është e mbështjellë në një xhaketë mbrojtëse.
Lansuar:
1. 12. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
APC
Gjatësia [m]:
1.5
Lidhësit:
SC
Nga konektori:
SC
Për lidhës:
Pa konektor (lidhës)
Lloji i transferit:
Optik
Kodi:
SCapc/n-SM.9/125-1.5-12pc
Lloji i fijeve:
Single Mode
Fibra optike:
G.657.A2
Diametri i bërthamës [µm]:
9/125
Prodhuesi:
Masterlan
Lloji i kabllos:
Pigtail
Numri i lidhjeve (threads):
12
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo optike Masterlan, SCapc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 12x, 1.5m
4.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo