1 / 1
Foto e Kabllo PremiumCord FTP CAT.6 patch, awg26, 2m, e hirtë

Kabllo PremiumCord FTP CAT.6 patch, awg26, 2m, e hirtë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
5.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 4.66 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 €/muaj

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
12 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Rrjetet Ethernet janë lloji më i zakonshëm i rrjeteve kompjuterike sot. Ato përdorin shumë teknologji të ndryshme transmetimi, por rrjetet më të përhapura janë sigurisht rrjeta të strukturuara nga kablloja FTP. Ju do të hasni në këtë lloj sistem kabllosh jo vetëm në qendrat kompjuterike, por pothuajse në çdo zyrë ose në shtëpi nëse lidhni dy ose më shumë kompjuterë personal. Kablloja e rrjetit të markës 6 është projektuar posaçërisht për rrjetet gigabit dhe mund të arrijë deri në dy herë më shumë frekuencë si 5 / 5e me të cilën përputhet plotësisht. Kablloja PremiumCord është një kabllo e drejtpërdrejtë me një palë lidhje RJ-45 me katër tela të çiftëzuar. Telat janë bakër 100% (AWG26 / 7). Gjatësia e kabllit është 2 metër, ngjyrë gri.
Kodi i prodhuesit:
Sp6ftp020
Lansuar:
24. 10. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
PC, rrjet
Gjatësia [m]:
2
Fundi i kabllos:
Drejtë
Lidhësit:
RJ-45
Nga konektori:
RJ-45 (mashkull)
Për lidhës:
RJ-45 (mashkull)
Kategoria:
6
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
Hirtë
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8592220008376
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo PremiumCord FTP CAT.6 patch, awg26, 2m, e hirtë
5.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo