1 / 1
E shitur
Foto e Kabllo zgjatëse Sencor, 3 priza, me ndërprerës, 5m, e bardhë

Kabllo zgjatëse Sencor, 3 priza, me ndërprerës, 5m, e bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
17.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 14.83 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 €/muaj

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Një kabllo zgjatëse e besueshme është një ndihmëse e shkëlqyeshme për lidhjen e pajisjeve elektrike jo vetëm në shtëpi, por edhe në zyra ose kopshte. Është bërë nga materiale cilësore që ofrojnë qëndrueshmëri të lartë dhe jetë të gjatë. Karakteristikat kryesore: - Gjatësia: 5 m; - Numri i prizave: 3; - Diametri i përcjellësit: 3 x 1.0 mm.
Lansuar:
25. 9. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Laptop, PC
Lidhësit:
Kabllo për energji e llojit E, prizë e llojit E
Nga konektori:
Kabllo për energji e llojit E
Për lidhës:
Prizë e llojit E
Numri i prizave:
3
Kodi:
35030721
Besueshmëria:
100 %
Gjatësia m:
5
Tast për ndalje dhe ndezje switch:
Prodhuesi:
Sencor
Ngjyra:
Bardhë
Lloji i kabllos:
Për energji, vazhduese
EAN:
8590669089703
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo zgjatëse Sencor, 3 priza, me ndërprerës, 5m, e bardhë
17.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo